0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

VILNIAUS BOMBERIO IŠPAŽINTIS (2013 m.) (knygų viršeliai subraižyti, įlenkti) IŠPARDUOTA !!!

Įprasta kaina: 9,99 €

Special Price 4,99 €

Leidejas: Šviesos takas

Išleidimo metai: 2013

Prekės šiuo metu sandėlyje nėra

Skaityti knygos ištrauką

(Knygų viršeliai subraižyti, įlenkti!) Tūkstantiniais tiražais išleistų bestselerių apie Lietuvos mafiją autorius Dailius Dargis trečioje knygoje „Vilniaus bomberio išpažintis” (2013 m.) demonstruoja savo, kaip dokumentinių, kriminalinių romanų rašytojo, meistriškumą – pasakoja apie garsiausius XX amžiaus bomberius.

Šioje originalioje knygoje pasakojama apie ryškiausią Vilniaus bomberį ir išskirtinių gangsterių, vykdžiusių užsakytas žmogžudystes, krauju pažymėtą gyvenimą XX a. paskutinį dešimtmetį.

Vilniaus bomberiu vadinamas Valerijus Januškevičius, nuteistas 7 kartus iki gyvos galvos, bene vienintelis iš Lietuvos nusikaltėlių ryžosi sukrečiantiems liudijimams – už kiek, ką ir kokiais būdais „vertė”.

Nemažo susidomėjimo sulaukusios knygos autorius įsirašęs keliasdešimt valandų V. Januškevičiaus ir kitų iki šiol gyvų svarbiausių bylos liudytojų pasakojimų, sulaukęs daugybės laiškų ir apdorojęs didžiulės apimties kriminalines bylas, knygą parašęs žurnalistas suvokė, kad laikė tikrą informacijos bombą savo rankose. Būtent ši knyga ypatingai sužavėjo kasdien su sudėtingomis bylomis susiduriančius teisėtvarkos atstovus – advokatus, ilgamečius policijos darbuotojus, prokurorus ir netgi teisėjus bei kriminologus.

Foto galerija

"13 tamsaus lietuviško verslo paslapčių" - dar daugiau faktų iš pirmų lūpų! Pirkti dabar 16,99 €